top of page
logo Poppop +txt.png

Wie zijn we en wat brengen we.

PoPPOP Producties wil elk theaterseizoen een productie op de planken zetten die het midden houdt tussen theater en comedy. Het wil toegankelijke voorstellingen maken met een sterk verhaal. Theater voor een breder publiek dat een hart heeft voor theater in zijn pure vorm.

Wat was er en wat mag u verwachten:
Na de succesvolle producties ‘Moi Non plus’(2013) Ann Ceurvels en ianka Fleerackers en ‘237 redenen voor Seks’(2015) Hans Van Cauwenberghe en Axel Daeseleire werd er besloten om de samenwerking te consolideren en elk seizoen een PoPPOP productie op de planken te zetten. 

Zo werden ‘Doek!’(2018) Katelijne Verbeke en Daan Hugaert en ‘237 redenen om Door te gaan’ (2018) Hans Van Cauwenberghe en Axel Daeseleire gerealiseerd.
En in januari 2020 gaat de ijzersterke theatercomedy ‘Een man een man’ met Herbert Flack en Bob De Moor in première.

PoPPOP Producties

een kwalitatieve theateravond die aangenaam verrast en lichtvoetig raakt.

PoPPOP theaterproducties is een samenwerkingsverband met Koortzz artiestenbureau. 

| credits & recensies: Over

RECENSIES & CREDITS

| credits & recensies: Recensies
12622310_1703410846541048_51736334212745
bottom of page